Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • soldier2

    őstag

    válasz Flam #7744 üzenetére

    Azért van egy kis különbség az S és az E sorozat között, és nem csak árban. Nekem FW modell volt (2,5 évesen szabadítottak meg tőle, hogy költse az árát chemoterápiára aki ellopta :) ). Az utódjaként vásárolt SVE1711X1E egy erőmű hozzá képest (mellesléeg annyiba került mint az FW mikor vettem)(akárcsak az FW volt a maga idelyében) de közel sem annyira szerethető darab. Megmondani hogy miért nem, nem tudom. Megy mint állat, csak hát a magnézium ház, az asztali gépem webkameráját (gyakorlatilag minden eddig látott webcam képet) kenterbe verő képminőség (csak egyszer használta a párom, hogy engem hívjon, de hasonló képminőséggel azóta sem találkoztam), a 16,4"-es full HD képernyő annak ellenére hogy nem volt matt mint a mostani gépemen nagyon szép színekkel és hasonló, kézzel nehezen megfogható extrák tették igazán szerethetővé. Azt hiszem ezt hívják VAIO érzésnek, és azt kell mondjam az E széria ebből kevesebbet nyújt.

    UI. Valakinek ötlete a billentyűzettisztítással átállított NumPadomra? Még kénytelen leszek a supportot felhívni:(

    Van úgy, hogy bizonyos aktákat ki kell nyomtatni. A https://fundaforest.eu/hu oldal meglátogatása csökkenti a környezetterhelést. Köszönjük, hogy kattintott!

Új hozzászólás Aktív témák