Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tootie

    csendes tag

    válasz SentryGun #5741 üzenetére

    tehát VPZF11Z1E tipusú gépről van szó!
    annyit tennék hozzá, hogy nem Home Premium verzió van fent hanem ULTIMATE!!!
    tehát:
    - Windows install

    - Chipset driver (utána restart)

    - Sata driver (install.bat-tal telepíthető)

    - Nvidia-Driver (restart)

    - Lépj be az eszközkezelőbe,
    - jobb egérgomb tulajdonságok az ethernet kártyán
    - click Driver frissítése
    - keresd meg mappában: "Ethernet Driver (Marvell) 11.10 (TF2) 11.10.6.3" (ez be lesz zippelve).
    - Frissíts. (restart)

    - Wireless Lan Driver

    - Bluethoot-driver (Broadcom), (annak ellenére, hogy a bluetooth alapból is működik, KELL!

    - Eszközkezelő
    - Dupla klikk "base system device" (PCI bus 3, device 0, function 1)
    - Driver frissítése
    - Keresd meg: "Memory card reader writer (Ricoh) (MS) 6.13x64" (zip-ben lesz, ki kell csomagolni).

    - Eszközkezelő
    - Válaszd ki: "sd card reader" (kék memóriakártya ikon) (jobbgomb tulajdonságok)
    - Driver frissítése
    - keresd meg mappában: "Memory card reader writer (Ricoh) (SD) 6.13x64" (ezt is ki kell csomagolni)
    - Telepítés után az eszköz eltűnik, és így jelenik meg újból: "IDE ATA / ATAPI"

    - Ha van ilyen, akkor most kell telepíteni: driver-CPRM (titkosított sd kártyákhoz)

    - Eszközkezelő:
    - Válaszd ki az ismeretlen eszközt: (Intel PM55 Express Chipset LPC Interface Controller - 3b03)
    - click Driver frissítése
    - keresd meg mappában: "SFEP Driver Sony 8.0 10Q1 O 7 8.0.1.1" (Ez is ZIP-ben volt)

    -Ezután frissítsd a hangkártyád (nem fog kiírni semmi visszajelzést, települ és kész)

    A multi gombokhoz ezeket telepítsd ebben a sorrendben:
    - vaio control center
    - vaio settings utility
    - vaio event service
    - sony shared library

    én ez alapján telepítettem és minden tökéletesen műxik, beleértve a funkció és VAIO gombokat is!

    ...szorgos népönk győzni fog!

Új hozzászólás Aktív témák