Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • deakgyuri

    tag

    válasz ktommy91 #5540 üzenetére

    Idézet egy jóval korábbi hozzászólásból:
    Ugyanakkor az észrevételeim azok számára, akik esetleg a jövőben hasonló problémába futnak:
    Valóban a Vaio-s funkciógombok, extrák esetében teljes Windows7 újrahúzás után a telepítési sorrend a legfontosabb tényező minden funkció újbóli működéséhez. A neten talált variációk közül nekem (Vaio VPCF11M1E/H) az alábbi működött:
    Fontos, hogy, mint azt TigerCat is írta [#3324], minden telepített program után indítsuk újra a gépet!
    1. VAIO Shared Library - Mindenképpen ezzel kezdjük a telepítéseket.
    2. VAIO Control Center
    3. VAIO Setting Utility Series
    4. VAIO Control Color Setting
    // Én ezeket követően telepítettem fel az összes drivert (chipset, graphics, stb.)
    5. VAIO Event Service (Fn gombkezelés)
    (A lista elkészítéséhez az alábbi leírást használtam: forum.notebookreview.com/sony/ (A linkre kattintva megtalálható a részletes angol leírás.))
    A számozott programok sorrendjét kell tartani! A 4. és 5. lépés között a driverek telepítése nem okozott gondot.
    Amelyek még ezután sem mentek, azok a Fn+ fényerő szabályzó gombok, illetve az én modellemen található Assist/S1/VAIO extra gombok, és a fénymérő szenzor.
    Csak ezt követően csatlakoztattam a netet, majd rögtön indítottam egy Windows Update-et. A frissítések telepítése után tökéletesen működik minden. (Az állam leesett, hogy végül a WinUpdt oldotta meg az utóbbi problémát.)
    A hozzászólóknak ezúton is köszönöm a segítő válaszokat!

    Itt vannak a driverek

    De én személy szerint azt mondom, hogy eredeti Windows maradjon rajta egy kicsit megritkítva.
    Legalábbis nekem az vált be.

    [Lehet, hogy igaz ami nem...][Lehet, hogy nem igaz ami igen...][Vagy nem...]

Új hozzászólás Aktív témák