Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • i are robot

    senior tag

    válasz Vidala #4603 üzenetére

    Köszi neked is!
    Tegnap elmentem egy másik Sony boltba mégegyszer megnézni a gépet. Az viszont csak most vált teljesen egyértelművé számomra, hogy ami nagyon csábító volt benne, az überfasza Sony Premium matt kijelző, az csak a legdrágább változatban van, ebben a 320e-esben pedig "csak" a normál, megnéztem egymás mellett a kettőt, és azt kell mondjam, hogy nagy a különbség, nem kicsit. Viszont ez a Premium annyira állat, hogy ha a zsebemben lenne a lottóötös, gondolkodás nélkül ilyet vennék. Itt úgy tapasztaltam jobban képben volt az eladó srác, és megerősítette, hogy a ram és hdd csere nem jár garivesztéssel, és egész európában érvényes a gari, tehát angliából vagy németországból is nyugodt szívvel vehetem, mert minden esetben németországba viszik szervizelni, csak az a lényeg, hogy itthon regisztáljam be, különben a kinti supportot kéne hívnom ha bármi gond van a géppel. Szóval szerintem az lesz, hogy most átmenetileg egy minimál projekt keretében egy olcsóbb gép lesz a nyerő, és ha megjelentek a SandyBridge-es F-es Sonyk, akkor meg egy angol vagy német webshopból, a saját kedvem szerint összeállított konfigot fogok rendelni, mert az is egy vicc, hogy itthon csak HomePremium Win7-el lehet venni.

    Viszont ahogy nézegettem, most valami Sony 3D F-et emlegetnek a neten, amiben egy i7 2630QM lesz, viszont ennek már valami tök új dizájnja van, és hogy őszinte legyek, számomra kevésbé tetszetős, viszont nem tudom hogy ez csak valami 3D-s extra kiadás, és lesznek "egyszerűbb" F-ek, vagy mind ilyen lesz. Lent van görgethető galéria, így fog kinézni, sajnos a zongoralakk fekete itt is befigyel :(
    http://hardver-teszt.hu/news.php?newsID=1297

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák