Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CyberPunk666

    senior tag

    válasz nofi #3388 üzenetére

    Ugyanez a kijelző van a E széria B gépeiben.

    kint aruják premium vaio kijelzővel, az nem ilyen.

    Egyébként próbáld ki, mert van akit nem zavar,
    egy kisebb testhelyzetváltásnál máris igazítani kell a kijelzőt.

    Mondjuk a barátnőm itt ül mögöttem, ha nem teszi a vállamra a fejét, akkor nem látja mit csinálok, ez is lehet szempont, bizonyos körülmények között még hasznos is, csak filmnézésre nem a legjobb...

    Egyébként én crt-t használok főleg, de netezni szoktam a sajátján, lehet ezért ilyen nagyok az elvárásim, de az eddig használt lapos kijelzőknél gyengébbnek érzem. Valamint a neten is mindenhol ezt nevezték a tesztelők a gyenge pontnak.

    Biosockal játszottam ma délelőtt teljesen max grafikán. cpu hőmérséklet 60.
    Amint kiléptem azonnal lejjebb vettek a ventilátorok, 3-5 másodperc után már 50 fokon álltak a magok, ~10 másodperc alatt visszaálltak 40-re, ennyi szokott lenni böngészés és videózás közben...

    Annyira megtetszett a játék, h a crysis egyelőre várhat...

    Ha a játék nem érdekel akkor meg az eb2m1e-nél is lehet lejjebb menni. Elnézve ennek a teljesítményét, azzal is bőven lehetett volna játszani.
    a crysis teszt hárta van, de nagyon meggyőzően teljesít eddig.

    Majd leszedek vmi nagyon új, gépgyilkos játékot teszteni.
    sztetek erre melyik lenne jó? Vagy melyikre lennének kíváncsiak a leendő VAIO tulajdonosok?

    [ Szerkesztve ]

  • Iga007

    tag

    válasz nofi #3388 üzenetére

    Szia!
    Nekem nem tűnt tegnap éjszaka problémásnak a kijelző az EB2M1E-n - kicsit túl széles nekem gépelési távolságból, nem néztem még filmet rajta és nem próbáltam játékokat sem - majd hétévégén kicsit többet tudok majd írni.

    Ja BIOS belépésre rájöttem, h akkor lehet csak belépni ha a VAIO felirat látható (ez csak újraindításnál jön nekem elő) F2-vel. Amúgy meg felelsleges is mert olyan egyszerű mint a faék a BIOS...

Új hozzászólás Aktív témák