Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nofi

    őstag

    válasz pEEpEE1019 #3374 üzenetére

    Nekem ugyan még nincs Sony laptopom, de amire szeretnéd használni arra egy gyengébb VAIO is bőven megfelel. Ez a típus amúgy most amolyan best-buy a Saturnnál

    Xbox GT: nozsolt

  • CyberPunk666

    senior tag

    válasz pEEpEE1019 #3374 üzenetére

    pEEpEE

    Szerintem nem. Ez egy nagyon jó gép, de nem erre való (nekem ilyenem van)

    "Sulihoz lenne használva filmeket nézegetnék rajta illetve ha tehetem néha néha elő kerülne rajta a Counter Strike Source Játék."

    Sulihoz.
    Ha elviszed nem jó választás, mert nem bírja sokági az aksi. Ez elsősorban olyan hordozásra való, ahol mindenhol be tudod dugni a hálózatba.
    Ha csak otthon tanulsz arra jó.

    Filmek.
    Kikötve tvre, másik monitorra oké, de ennek a kijelzője a gyenge pontja. Tökéletesen alkalmatlan filmet nézni. A betekintési szöge annyira rossz, hogy szemben ülve vele gyakorlatilag egy pont van ahol nem torzul az alja vagy a teteje a képnek.

    counter-strike:source
    Arra a játékra, pláne ha néha kerül csak elő, elég egy kisebb gép is, ráadásul olyan, ami jeleskedik az előző két pontban is.

    Ez egy nagyon jó gép, én imádom, de egyszerűen nem arra való amire neked kell.

    Ha elfogadsz pár tanácsot, neked pont, hogy szerényebb teljesítményűt kéne használnod.
    -Nem kell diszkrét vga szerintem, ha mindenképpen arra vágysz, akkor vmi optimusos gép lenne inkább jó, de ha az drága, akkor is bőven elég vmi gyengébb (=olcsóbb)
    -adj lentebb a vgából, processzorból, cserébe nézz egy jobb kijelzővel ellátott modellt. (még így is olcsóbban jössz ki).
    -Ha mindenképpen ennyit el akarsz költeni akkor a megspórolt összeget öld bele egy ssdbe.

    [ Szerkesztve ]

  • mhydas

    tag

    válasz pEEpEE1019 #3374 üzenetére

    Szia!

    Neked is csak ugyanazokat tudom írni, mint az előzőekben tettem másnak....
    Ha csak ezekre kell neked noti, mint amiket leírtál, azokra egy Vaio, főleg az E széria Core i5-ös tagja feleslegesen erős....sőt, a mobil i5 feleslegesen erős gyakorlatolag mindenkinek....persze 1-2%-t leszámolva a power usereknek...de te nem vagy az, az igényeid alapján!

    De ha tetszik ez a noti (hozzáteszem van miért, tényleg gyönyörű) és van is rá 200k körüli zsetonod, akkor vedd meg....csak megint az van, h a te igényeidnek tökéletes egy alsóbb kategóriás vidikártyás noti is, úgy 130 körül....de te tudod.....

    [ Szerkesztve ]

    Száz forintnak ötven a fele, amit ebből megkapsz, itt 20 forint sem!

Új hozzászólás Aktív témák