Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • VANESSZA1

    őstag

    válasz tomikusz #2954 üzenetére

    Én is itt vettem az én Vaio-mat.
    Itt olvashatsz egy jó kis leírást róla.

    Az a plusz 30-40 ezer Ft ebben az esetben 30, mert Gergő azt mondta ,hogy 200k a keret, és ez a készülék amit én ajánlottam 30k -val hosszabb .
    Azért javasoltam neki ezt a készüléket, mert nem csak 1 évben gondolkodik, hanem mint ahogy írta 3-4év. Ha hosszú távú elképzelése van akkor mindenképp kicsit előre kell gonolkodni. :)) :))
    Jelenleg mindenki tudja, hogy laptopot csak az vesz integrált VGA-val aki irodai Excel,Powerpoint,World-be látja csak a számítógépe kihasználtságát.

    Aki 3-4 évre gondol az tekintve ,hogy a számítástechnika karöltve az autóiparral iszonyatos tempóban fejlődik az mindeképp normális VGA-val és nem csak korlátozott felhasználási területű Media Accellator-ral és társaival :W :W ellátott integrált megoldás mellett teszi le a voksát.
    :R :R :R

    Jelenleg a hatodik laptopomat használom, így némi tapasztalattal renelkezem.

    [ Szerkesztve ]

    Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

Új hozzászólás Aktív témák