Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sidius

    tag

    válasz Mett #2825 üzenetére

    Mííívannn? :D Ez egy kicsit így zagyvaság... sztem jelenleg főtár korlátjaink vannak, tehát azért nem tölt be gyorsabban egy program, mert hdd-ről először memoriaba, cache-be kerül stb ez lassú... Elérési sebességen dobhat esetleg egy-egy proci. De nem itt jelenik meg a teljesítmény fölény jelenleg, hanem mondjuk renderelésnél, rippelésnél, játékok futtatásánál. Windows vs. Mac? neee kezdjük már el ebben a topicban... a photoshopot pl. közel azonos idő alatt töltik be, az hogy maga az ablakrendszer gyorsabbnak tűnik a Mac-en? szűzrendszereknél szinte azonos gyorsaságúak. Az hogy win alá szélesebb a választék az ingyenes szoftverek körül, az meg inkább előny . Ráadásul, most hogy divat lett mac-en játszani, mindenki sír a maxfps parancsokért különböző forumokon, mert túlmelegszenek... hmm hol itt az árérték arány? :D Szal vissza a procira Notebookcheck :R i3 nagyon is jó, mondjuk én személyszerint akkor i5 a turbo boost miatt, ami laptopoknál sztem főleg előnyös. Meg én inkább egy új Vaio-t preferálok, amire van 2 év teljeskörű, mint használt Mac-et, aminek kitudja a mivoltát. Sok tesztet kell olvasni róluk és dönteni, mert úgyis mindenkinek megvan a maga véleménye. :)

Új hozzászólás Aktív témák