Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FazekasLaci

    aktív tag

    válasz Eduscho #2204 üzenetére

    Nem gáz az újratelepítés Win7-tel... Igazából a Sony Support oldaláról le is tölthető az összes driver. Azt mosolygom, hogy egy évvel ezelőtt pont ilyenkor 280e + ÁFA volt az a notebook, ami nekem van és tök hasonló a felszerelése. Ráadásul nekem 512 videókártyám van + Blue-Ray íróm :)

    Én a Westend-ben a Sony Szalont nyugodt szívvel merem ajánlani.... Náluk néztük a gépet kb. fél óráig... Bementem, közöltem, hogy megvenném, de az a feltételem, hogy szeretném a pixeleket ellenőrizni, mert csak pixelhibamentesen venném meg. Bekapcsolták, meg kellett várni, míg beüzemeli magát a kép, aztán USB-ről lefuttattuk ezt a progit:
    http://www.dataproductservices.com/dpt [link]

    Ahol nem engedik a pixelhiba ellenőrzést, ott mondd meg, hogy ha nincs rajta pixelhiba, kp-ban fizeted, ha van, akkor nem viszed el. Az eladónak is érdeke... Ha nem akaródzik engedni, fordulj ki az üzletből. Ha sokan vásárolnak tudatosan, akkor előbb-utóbb nő a szolgáltatás minősége is... Én - mondom - a Westendben elégedett voltam a kiszolgálással.
    De ha macerás, rendeld online, aztán ha hiba van a géppel, élj az elállás jogával és kérd vissza a pénzed.

    Az elállás jogáról részletesen minden online üzlet Üzletszabályzatában olvashatsz, vagy az alábbi linken a konkrét kormányrendeletről: [link]

    A 4. paragrafusra különösen felhívnám a figyelmed :)

    [ Szerkesztve ]

    Laci - Ide is írhatsz nekem: fazekas@grasshopper.hu, vagy hívhatsz: 70/429-3200

Új hozzászólás Aktív témák