Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FazekasLaci

    aktív tag

    válasz sparc #1601 üzenetére

    Tuti, hogy a magyar is tudná adni, csak ki kellene verni náluk a biztosítékot... :) Azért ez nevetséges. Ezért nem megy ez a rohadt gazdaság... Egy vacak DVD-vel büntetnek a hazai forgalmazónál, hogy miért vetted kint a géped...

    Már bánom, hogy itthon vettem - az egyébként nagyon jó 21Z-m.

    Mindenkinek ajánlom:
    - hagyjátok a fenébe a telefonálgatást, mikor lesz Sony noti olcsón itthon. Rendeljétek meg közvetlenül a Sony-tól Angliából :) EU garival. Most néztem....

    Az FW-k az amerikaihoz hasonlóak tuningolhatóak. A sony.co.uk oldalon bemész a shop-ba, és megkeresed a VGN-FW35V és a VGN-FW35X konfigurálható modelleket. Utóbbi az FW21Z, előbbi az FW21E konfigurálható modellmegfelelője. Semmi mást nem kell csinálni, mint összerakosgatni, Neked mire van szükséged.
    (nem tudom, hogy a direkt link működik-e: [link] ), de egyszerű megtalálni, ha nem a keresőt használod, hanem az oldalon böngészel...

    Csak példaként:

    - fogtam a kisebb FW-t... Induló ár: 688 GPB (1 angol font = 310 most, két hete csak 290 volt). Fizetendő 213.000 Ft (ugye milyen érdekes, hogy karácsonykor itthon is ekörül volt, most meg már jóval drágább, mert mindenki keresni akar rajta nagyot?

    - tuningoltam a shop-ban a procit 2,4-re (+30 GBP), 3GB RAM, 320 GB HDD (ez is óriási...), kijelzőt lecseréltem 1920 pixelesre (+ 60 GBP), oprendszernek Vista 64 bit Home premium (mivel ekkor lehet csak 512-re nagyobbítani az ATI-s videókártyát - + 25 GBP), 512-esre cseréltem az ATI videókártyát (+ 65 GBP). Fizetendő ár: 843,95 GBP adóval - 261.000 Ft!
    És akkor ott vagyunk, hogy itthon egy sokkal gyengébb gépet kapsz ennyiért.
    Szállítás: 2-3 hét és van garid is...

    Kérem szépen... akkor most hogy is van ez itthon???

    És ez nem USA, Európa kérem! A gyártó....
    Észbe kaphatnának már a hazai forgalmazók és a képviselet, hogy az ügyfeleket nem lehúzni kellene, hogy a "bevezető árak után már drágább lesz, mert van kereslet" az amúgy jó gépekre. Szakíthatnának itthon, mint a Playstation-nel...

    Laci - Ide is írhatsz nekem: fazekas@grasshopper.hu, vagy hívhatsz: 70/429-3200

Új hozzászólás Aktív témák