Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Taybor

    tag

    válasz k. #1556 üzenetére

    Azé azt hozzá kell tennem hogy már nagyon ritka a plazmáknál a beégés. Mi nemrég vettük meg a panasonicnak az idei modelljét (pv80) és még halvány jele sem volt a beégésnek pedig több órán keresztül hagytuk bekapcsolva a tvt. És szerintem ár/érték arányban mindenképpen jobb a plazma márha a képminőséget nézzük és nem akarjuk nagyon külső monitornak használni mert akkor inkább lcd a nyerő. Tehát én nem húznám ennyire le a plazmákat mert a hasonló árkategóriában jobbak az lcd-nél szerintem, pedig nagyon utána jártam még anno hogy plazma vagy lcd... :)

    Más: szerintetek ha a laptopot összeakarom hdmi vel kötni a tv-vel, milyen hdmi kábelt vegyek, érdemes drágábbra beruházni vagy elég a pár ezer forintos is? Látszik vmi különbség a képminőséget illetően?

  • FazekasLaci

    aktív tag

    válasz k. #1556 üzenetére

    Nem akadtam fent a cikken, csak megdöbbentem rajta :)
    Tudom, hogy jó az LCD TV, a gyereknek azt vettünk a szobájába - Sony Bravia :D

    Én a magam részéről a nagyképernyős Samsungunkat nem cserélem le, csak egy Lézer TV-re. Egy év múlva már itthon is elérhető áron lesz és akkor vége a Plazmának és az LCD tévének, mert a gyártási költsége alacsonyabb az előző kettőnél és még a Plazmánál is szebb a képe. Arról nem is beszélve, hogy a technológia megegyezik a CRT TV-kével, vagyis megbízhatóságban ugyanazt nyújtja és nincs pixelhiba lehetőség vagy beégett pixel :)

    PS3 meg 100e, egy Wii 60. A Wii-vel legalább mozognak a gyerekek, PS3-ra meg csak a Sony EyeToy van néhány játékkal... Ez meg fontos szempont, hogy ne csak üljenek a TV előtt.

    A Sony fejesére meg magasról teszek. A mi kereskedő cégünkben 100x jobb a logisztika, mint a Sony-nál, ahol többmilliót költenek hirdetésre aztán meg nincs termék hetekig. Nem csoda, hogy veszteségesek. A Microsoft-nál itthon ilyenkor már fejek hullanak, ezt tapasztalatból tudom.

    Laci - Ide is írhatsz nekem: fazekas@grasshopper.hu, vagy hívhatsz: 70/429-3200

Új hozzászólás Aktív témák