Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FazekasLaci

    aktív tag

    Sziasztok,
    segítsetek légyszi. Nagyon régóta szemezek a Sony-val, eddig Asus-t használok. Iszonyú elégedett vagyok vele, csakhát kétszer annyiba kerül, mint egy hasonló notebook azonos teljesítményben.

    Nekem a grafikus kártya a legfontosabb, mivel elsősorban grafikus munkákat végzek. Kinéztem egy típust, és nem értem, itthon miért egy butítottat adnak kb. azonos áron. Így tényleg nem lesz forgalom... De most a lényeg. A noti egy Sony Vaio VGN-FW11ZU.
    Itt néztem ki: [link]

    Ami megütötte a szemem:
    ATI Mobility Radeon™ HD 3650 256 MB van benne. A legtöbb jobb gépben már 512, de valami olyat olvastam, hogy ezen felül shared memóriát is tud használni. Ennek nem bővíthető esetleg nagyobb memóriára? Vagy van valami olyan Sony noti, ami esetleg ennél jobb lenne erre a célra? Igazából nem szeretem a Wide-ot, mivel 15"-ban kicsi, 17-ben meg már nagyon nagy hordozgatáshoz... A 16 olyan köztes megoldásnak tűnne...

    A másik, amit még hallottam: igaz, hogy vannak notik, ahol cserélhető a videókártya a későbbiekben? Sajnos az Asus-om is ezért kell lecserélnem...

    Laci - Ide is írhatsz nekem: fazekas@grasshopper.hu, vagy hívhatsz: 70/429-3200

Új hozzászólás Aktív témák