Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hito

    nagyúr

    válasz SeniorTilla #9030 üzenetére

    1: nem kenyerem a hazugság
    2: miért mondanék mást? :U
    3: próbáld meg használni pár napot azzal az intenzitással és életmóddal, amivel én használom és meglátjuk mennyire lesz kényelmes és mennyire fogsz becsokizni, mint én ;]

    Egész nap rohanok. BKV-zok, autót vezetek, biciklizem. A táskát dobom be, vágom le, hajítom el. Nincs időm, se energiám azzal foglalkozni egész nap, hogy: "jajj, csak oda ne koccanjon valaminek...jajj, csak nehogy megnyomja a kajás doboz a kijelzőt...jajj, csak nehogy belerugjon a kollegám a földön lévő táskába."

    Márpedig ez alatt a pár nap alatt kb. ez határozta meg a jövés-menésemet. Baromira fárasztó és kurv@ idegesítő. Eszméletlen frusztráló folyamatosan arra figyelni, hogy nehogy valami baja legyen. A tárgyak legyenek értünk, nehogy már mi legyünk a tárgyakért. Ebben az esetben pedig teljes mértékben ez valósult meg. Normális tokot nem találtam rá, ami védené is, így maradt a non-stop para. Nem tudom így jó szívvel, felszabadultan használni. Ezért adom el és nem másért. A gépnek gyakorlatilag nincsen gyenge pontja, hacsak nem a kialakítása, az is csak a fent részletezett szempontokat figyelembe véve: nincs ami védené a kijelzőt.

    Tudod mekkora megkönnyebbülés volt megint betenni hátulra a tatyóba a fémházas kis 11.6-os Samu notit és szarni az egészre? ;] Mintha egy óriási teher került volna le rólam. Ez a szomorú, kiábrándító és csupasz igazság. Ez egy ékszerdoboz és nem nekem való. Legszívesebben betenném a vitrinbe és néha elővenném leporolni, de arra meg drága játékszer. Ez van :(

    Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

Új hozzászólás Aktív témák