Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fritz Teufel

    addikt

    válasz SeniorTilla #9017 üzenetére

    Nem tudok mit kezdeni az enyémmel ez van. Miután kiadták az FW21Z sorozatot (ez volt az az exkluzív kiadás, amit a budapesti szalon megnyitása okán adtak ki) derült ki, hogy erősen kopik a burkolatról a festék. Nálam eleinte nem volt probléma, de nyilván senki nem úszta ezt meg ebből a sorozatból. Azt persze tudni kell , hogy ez volt a Sony első magnézium burkolata, nem volt még vele tapasztalatuk. Nagyon vigyázok a holmijaimra, így ezzel nincs is baj. A kopás meg már nem számít, úgysem von le sokat az értékéből. Inkább akkor vagyok bajban, ha le akarom cserélni. :F
    A nem akciós ára ennek a típusnak 480.000 Huf volt, én az ünnepi áron vásároltam 350.00-ért. Ennyit rászánnék az újra is, de hasonló elvárásaim vannak:
    16,4" FullHD - nem lehet fényes a kijelző - ezé az és baromira zavaró
    min. 4 GiB memória
    min. 500 GiB HDD
    dedikál videokártya, ami csak Nvidia lehet (Linuxot használok, Winfos gyalulásával kezdeném és az Nvidia támogatása sokkal jobb)

    Az elmúlt 5 évben ennek szinte csak ez a vas tudott megfelelni, illetve ez állította fel a szabályokat.

    Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

Új hozzászólás Aktív témák