Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hawnin

    tag

    Hali! Gondoltam megosztom veletek hogy egy régi EB szériás vaion hogy működik a win 8.1
    Miután felraktam win 8.1 et elég gyors lett a gép ezt követően kezdtem el telepítgetni a sony-ba épített softvereit. Volt olyan softver amit nem igazán akart engedni felrakni de ha átállítottam a tulajdonságok menü pont alatt azt hogy win 7 kompatibilitási módba fusson feltelepült. Ezzel a módszerrel majdnem mindent sikerült feltelepítenem kivéve az olyan drivereket amiknek nem volt telepítő exe je. Azt úgy lehet megoldani hogy az eszközkezelőben ha láttok sárga kérdőjelet akkor kiválasztjátok hogy az illesztőprogram keresése és a gépen keresitek meg ott ahova leszedtétek ÉS kicsomagoltátok az illesztőprogramot majd szépen a gép ott megtalálja magának és felrakja.
    Miután mindent felraktam a Vaio ra azután egy kicsit belassúlt a boot idő, ezt a régi driverek okozták az automatikus indulásukkal főleg az Audio, és az intel rapid tárolási technológia. Azonban ha pl audiót kilövöd majdnem ugyan olyan gyors a bootolas nekem jelenleg 10~15 sec a boot idő és tökéletesen fut minden. A vaio beépített programok jól működnek habár a trsoubleshooting menüpontnál nem listázza ki az összes hardvert, ez az egyetlen hiba amit találtam. Minden más tökéletesen működik nekem.!

    A gép pontos adatai. I5-480m 6 GB DDR3 1333MHZ ram, HD5650 Videókártya!

Új hozzászólás Aktív témák