Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hektor_Man

    csendes tag

    Sziasztok! Nagyjából 1,5 héttel ezelőtt vásároltam itt a PH Aprón egy Sony Vaio SVE14A1V1EB típusú notebook-ot. Rengeteg Vaio-s hulladék volt rajta, a sebességgel rendkívül elégedetlen voltam, jobbnak láttam egy újratelepítést. A Sony hivatalos weboldaláról az eSupport-on keresztül leszedtem az összes, a tökéletes működéshez elengedhetetlen driver-t, majd mindent szépen feltelepítettem, beállítottam. Kb. 15 perc használtat után kaptam egy kellemetlen hibaüzenetet: "A telepített akkumulátor nincs megfelelően csatlakoztatva a számítógéphez, vagy nem kompatibilis azzal. Kattintson az "OK" gombra a számítógép hibernálásához, majd távolítsa el és helyezze ismét vissza az akkumulátort." Nem tudtam mire vélni, biztosan jól helyeztem el benne az akkmulátort, ennek ellenére követtem a hibaüzenet utasítását, 4-5 próbálkozás után se történt változás, a hibüzenet maradt. Gondoltam akkor kiiktatom a rendszerből a hibás elemet, és lám: a gép villámgyors lett, egy i5-4GB RAM-HD7670M hardverektől elvárható sebességgel használom a notebook-ot ebben a pillanatban is, csak éppen akksi nélkül. Valaki tudna erre valami ésszerű magyarázatot adni? Előre is köszönöm! - Viktor

Új hozzászólás Aktív témák