Hirdetés

Hozzászólok Aktív témák

• Ella86

csendes tag

Sziasztok!

Múlt hétem írtam először, az újratelepítés során fellépett aksiprobléma miatt, amit a tanácsoknak köszönhetően sikerült megjavítani, ezt még egyszer köszönöm. Most ismét lenne egy amatőr, talán buta kérdésem is. Ahogy írtam, egy Sony Vaio sve1111m1e-vel rendelkezem kábé 2 hete. Sokat vacilláltam, mire emellett a márka mellett döntöttem. Az lenne a kérdésem, hogy tapasztalt-e valaki olyat, hogy ilyen típusnál az alapzaj hangosabb egy kicsit? Elvileg a notebook-nál nem kisebb zajnak kellene lennie? Vagy rosszul tudom? Van egy 15,6-os Samsung laptopom, és annál szinte semmit nem hallok, ha csak nem megy valami "nagyobb" folyamat/program. Nem azt mondom, hogy iszonyat hangos, de hangosabb a működési alapzaja, Vagy a kisebb gépeknél épphogy ez a normális ? Bocsi a hülye kérdésért, csak nem értek ehhez, és muszáj valakitől megkérdeznem. Először egy sokkal olcsóbb Asus eepc-t vettem volna, természetesen tudásban is kevesebbet tudott volna, kíváncsi vagyok, annak is van-e hasonló zaja. Az igazság az, hogy nem lelkesedem annyira 2 hét után a Sony Vaiomért, először a lassúság, a sok előretelepített sony program miatt, aztán az aksiprobléma, most meg a zaja.

Köszönöm, ha valaki ír tapasztalatokat!

Hozzászólok Aktív témák

Hirdetés