Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bartimre88

    tag

    válasz manonegra #6499 üzenetére

    Kedves manogera,
    Az én tulajdonomban is van egy ilyem masina. A megvétele után pont ezekre a dolgokra figyeltem fel én is. Az aksi idő tényleg nem valós, max akkor, ha mindent kikapcsolsz és minimális fényerőn szöveget szerkesztesz, akkor el tudom képzelni a 6+ órát. Igen, a stamina-speed gomb, a vidikártyák váltására van, és valóban releváns, hogy az intel vidikari a noti memóriáját zabálja, mert ugye sajáttal nem rendelkezik. Személy szerint szinte soha nem használom stamina módban, viszont még nem is nagyon használtam lakáson kívűl. A módok között, neked kell beállítanod, hogy mikor milyen legyen a fényerő és azt megjegyzi. Viszont, a a control panelben a billentyűzetvilágításod automatán van, akkor a külső fényhatások alapján állítgatja a fényerőt, ami a kinti fényviszonyok erősödésével is növekszik (szobádban világos-kijelző világos). A vaio progik, hát igen nem egyszerű velük. Én ezt tartom a noti legnagyobb hátrányának, hogy a win telepítése során még ki sem tudod választani, hogy mit szeretnél. Viszont ott a vaio care, és onnan minden vaios alkalmazást telepíthetsz és törölhetsz is. Én megettem, és még ezen felül az msconfigból a startup cuccok közül is kiszedtem párat. így a memóriazabálásom lecsökkent 60-65%-ról 32-35%-ra, szóval megérte.
    Lenne egy kérésem is feléd, kérlek írd meg, hogy a wireless kapcsolód mennyire mozgékony, mármint, hogy mennyire laza, és hogy van-e holtjárata, mert az enyémnek igen, és ez egy kicsit frusztrál ;)

    Üdv., Imre

Új hozzászólás Aktív témák