Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zoka.

    tag

    válasz Flam #6360 üzenetére

    Ha rám hallgatsz Ácsert nem veszel SOHA!
    Tudom milyen nekem is az van eszméletlen szar minőség, pl hűtés nincs normálisan rögzítve... egy bizonyos szögben ha el ven fordítva a gép kb az élére állítva illen pattogó hangot az cpu hőfok 20-30 fokot ugrik venti pörög mint állat hideget fúj ki és rendesen pattog a szoba másik végén tisztán hallani, mintha "forrna" a paszta, már ha van benne olyan
    meg mindenhol recseg ropog... billentyűzet is egy big kupac sz@r
    nagyon hajlik az alja is ! ha nem garis már és javításra szorul, sokkal drágábba úszod meg, mer míg márkásabbakon kicserélnek az alaplapon 1 alkatrászt addig aceren csak alaplapcsere. 3* vékonyabb a nyák benne (!!!) :Y forrasztani lehetetlen.
    Persze, ha úgy évente cseréled a gépedet, akkor akár ez is jó lehet.
    Töltő zsinór is 1 évet vigyázva kb 1,5 -2 évet bír ki egyszerűen elszakad benne a dót a végén az öntött dugóból (ami a gépbe megy) kijön a vezeték :Y
    Egy pozitív képernyő színhűsége egész elfogadható notebookos kategóriában!
    Akkor én inkább asus vagy hp, netán dell -ben gondolkodnék.

    Szerk:
    haveromén pl az 1ik oldalon lévő usb-k mind elhaláloztak, valószínű h alaplap repedt meg
    hűtő előtt a műanyag elöregedett lehullott billentyűzet szétesett káva elvált a monitortól töltőcsati is már elszállt 1* töltő is már másik most így több nem jut róla eszembe de ezért az strapála is volt rendesen

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák