Hirdetés

Hozzászólok Aktív témák

• rossitibi

tag

válasz zoka. #6300 üzenetére

Szia!
    Hát a sonycenter-ről annyit,ahol én vettem,kénytelen voltam a kiállított darabot elhozni,amiből 1 fillért sem engedtek,és ki tudja mióta volt már ott! Mert a raktárban lévő pixeles hibás volt,ami egyébként rendes volt a sráctól hogy szólt! Nem elsőre hoztam el,2hónap után mentem vissza (külföldön tartózkodás miatt)mert azt mondták hogy kaptak gépet,érdekes módon ugyanaz a pixelhiba ugyanott,ezért hoztam el a kiállítottat mert betelt a pohár és már nem bírtam várni! Érdekes hogy bármit szeretnék venni,mindenhol az a duma hogy hiánycikk! Szóval vegyem meg a kiállítottat,vagy vegyek drágábbat vagy nem tudom mért!
    Saturnban is próbálkoztam,csak a kiállított volt és persze nem engedtek belőle! Elég durva 3 kióért! Én kinyalnám a seggét aki annyit ad egy hülye laptopért! Ugyan ez a fényképezőgépemmel,hiánycikk volt és a saturnból hoztam el egy olyant amit becsomagoltak újként,még a kijelzője is karcos volt! 80 ezerért!Mentünk nyaralni ezért nem tudtam visszavinni,mostmeg ki hinné el hogy nem én karcoltam össze! Szemét országban élünk az biztos!

Hozzászólok Aktív témák