Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zoka.

    tag

    Tegnap végre eljutottam a keszthelyi SonyCenterbe.
    Hát mitnemondjak kiszolgálás, szakértelem egy nagy szar laptopok terén... A tv-ket nyomták arról tudott beszélni azt nem hallotttam, hogy csak rizsa vagy értelmes szöveg-e de elég sokat dumált.
    Na vaio téren odamegyek, mondom s szériás notit szeretnék megnézni keresget nézeget de pl azt se tudta, hogy 15 colos egyáltalán létezik :O hát mondja most épp nincs. Jó oké körülnézek összesen 4 db volt kirakva 2 E 1 C és 1 Y szériás cucc. akksi nem volt bennük.
    Nézegettem tapogattam, aztán mondtam neki, hogy kapcsolja be a kis Y-ost erre mondja, hogy hát kipróbálni azt majd otthon lehet, mer ha bekapcsolja akkor indul a windows azonnal jó oké úgy nem akarja eladni de könyörgöm 1 hivatalos márkaboltba nehogymár 1 tesztkészüléket ne küldjenek! :((( :((( vagy legalább csinálná meg, hogy be lehet kapcsolni és legfeljebb ha eladja, akkor újratelepíti, de szerintem ez már magas neki...
    Ezt most így komolyan gondolja ha tegyükfel megyek, h ezt most megveszem nem próbálhatom ki vétel előtt?! Meg, hogy az agyontapogatottat ugyanúgy el akarja adni mint az original bontatlant? Hát azért 1 márkabolttól elég húzós szerintem...
    Na de mind1 végülis csak fél napomat cseszte el vele :W
    Ami hasznosat megtudtam:
    A VPCSE1E1E gépet most amíg el nem fogy 300 ezerért adják minden sony boltban!!!
    A honlapon még nem ez az ár szerepel, de neki már írták, hogy ennyi most.
    Amit a 4 kiállított gépről úgy hirtelen meg tudtam állapítani:
    bill kb mindnél ugyanúgy hajlik, fedél az E szériásokon sokkal stabilabb C-t majdnem 1 kézzel ki lehet nyitni, csak az elején emelkedik fel kicsit az alja Y közöttük van valahol de az is bőven megáll a tetején.
    minőségben az E-k voltak a legjobban összerakva az Y-on a kamera fölött középen ami a káva körül van az kb fél mm-rel kíjjeb lóg mint ami a képernyő másik oldaláról "jövő" anyag és az ott igen gagyin néz ki meg nem is olyan stabil ott az a kis bűanyagpöcökszerűség szét is lehet választani a kettőt.
    csavarásnál, hogy az 1ik sarka alá rakom az ujjam (kinyitva van) és megpróbálom lenyomni a másik 3at az asztalra az E-sek nagyon masszívnak tűntek, míg a csak 13"-os C sokkal hajlékonyabb és még az Y is jobban hajlott, mint a 15"-os E-sek
    Wifi kapcsoló az 1iken se állt valami stabilan, mindnek volt holtjátéka.
    Kijelző csavarodás, és horpadás mindnél rendben, talán a C-nél a legnagyobb.
    Tehát, ha 15"-os S-et akarsz, akkor most náluk 30 ezerrel olcsóban jutsz hozzá! Ha szakmai tanács kell sony center messze elkerül!
    E, C, Y szériák nem tökéletesek de pl a 13" 1. generációs timelineX-emhez képest ég és föld (acert töbet soha az életben) a különbség. Vegyétek, vigyétek, jó cucok nagyon! :D

    zoka.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák