Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CyberPunk666

    senior tag

    válasz Flam #5369 üzenetére

    Amúgy közben eszembe jutott, hogy nekem nincs bent az aksi, ami ugye melegszik, ha töltődik, és így ott is több hő távozik így. Más ötletem nincs. Nekem se a gyári Windows nem zúgott nagyon, se a mostani, "tiszta". Wow az amivel igen meg szoktam terhelni, és 60-70 fok körül szokott lenni a proci, játék közben, de leállítás után néhány (max 3-4) másodperc alatt lemegy 40re. Nekem rendes terhelés nélkül nem megy ennél feljebb. 40 fok az netezés, és filmnézés. Mondjuk a fullhd filmek között van olyan, ami picit dob fordulatszámon, de zúgni csak lemezről szokott, de az pl nagyon zavaró. A Bd olvasó nagyon zavaróan hangos. Ciripelést eddig egyszer tapasztaltam (tavaly augusztus óta) újraindítás után nem csinálta, pedig a c3/c6 nincs kikapcsolva. Lehet én nagyon kifogtam... De sztem a kijelző fos az árkategóriájában. Viszont ennyire hideg laptopot még nem sokat láttam, pedig a teljesítménye rendben van. Nem asztali persze, de laposok között rendben van az az i5 + 5650m. Még akkor is ha le van fojtva (cserébe halk és hideg.)

Új hozzászólás Aktív témák