Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • i are robot

    senior tag

    válasz donike #4665 üzenetére

    Szia!

    Attól függ mennyire vagy igényes, vagy igénytelen. ;]
    Sajnos ennek sem a procija nem túl erős, sem a vga-ja, a kijelzője meg se nem túl nagy, se nem alkalmas grafikai munkára. Csak azért mondom ezt neked, mert egy hasonló kört most futottam én is, megnéztem tucatnyi laptop kijelzőt, és sajnos arra a következtetésre jutottam, hogy grafikai munkára a Sony gépek közül csak az alkalmas, amelyikbe az úgynevezett Sony Premium Display-t rakják (onnan lehet tudni, hogy fullHD és matt), ezek pedig mo-on a Vaio F sorozatú gépekből a drágábbak, és azokból a legolcsóbb konfig pedig ez és ebben a webshopban: SONY VAIO VPC-F13S1E/B

    Sajnos ha munkára (is) kell, akkor meg kell fizetni a minőséget. :(
    Esetleg még a HP-nak a ProBook (6540b/6550b) vagy EliteBook (8530w/8540p/8540w) szériájában van úgynevezett WVA (WideViewingAngle) kijelző, amelyik jobb az átlagnál, de ezek a gépek sem olcsók, renew-ban ki lehet fogni 300-400e Ft között is, de csak 15"-ost. Esetleg ha nagyon-nagyon igényes vagy, akkor az EliteBook 8740w, amiben a DreamColor2 IPS panel van, na az büntet, minden tekintetben. ;]

    Ha meg mondjuk külső monitort akarnál használni, akkor gyakorlatilag tökmindegy milyen a kijelző, meg milyen a gép, olcsóbban kapsz erősebb hardverrel és 3 év garival Dell Inspiron n5010-est, de ez már nem ennek a topiknak a témája. :B

Új hozzászólás Aktív témák