Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CyberPunk666

    senior tag

    Látom többen jártak úgy, hogy mire kiszemelték a gépet, addigra nem lehet kapni.

    Most mondom, h a sony idehaza E szériában gyakran cserél (pár havonta), ha most kinézel egy laptopot, az E szériában a sonytól, akkor azt nem kapod me fél év múlva. előbb legyen pénzed utána nézelődj.

    Tudom, mert kifaggattam az eladót, h miért nem kapok eb1s1e gépet sehol, pedig akkor még be sem jelentették az eb2-t. sajnos megvárják, h elfogyjon, és akkor teszik fel az új specifikációkat. Az oka érthető, de dühítő is. Miért adjak +40k hufot, az eb2z gépre, amikor nekem nem kell az a fránya blue ray.

    a legnagyobb pofátlanság a dologban, hogy hozzánk legközelebb Ausztriában, össze lehet rakni igényeid szerint egy vaiot

    (nézzétek meg a [Szomszédunk oldalát] )
    gyk: ott a füleken a konfigurierbare notebooks fülre kell menni, onnantól egyértelmű kell legyen)
    valamint jó ha tudjátok, ha bankkártyával veszitek, nem kell váltás díjat sem fizetni az euro miatt, hanem középárfolyamon számolják át!!

    Jobb felszereltséggel is olcsóbban lehet megvenni, a garancia egész európára kiterjed.
    Csak éppen nem adnak angol billentyűzettel, ennyi pénzért meg azért ne hogy már német legyen az egész. Ráadásul ott van 17''es e sorozat. abba belemegy két winyo is, pl egy ssd, meg egy hdd. mindent te raksz össze a szint is kiválaszthatod.

    Az általam kinézett eb2z az 1000 euro itthon. 879 ott.

    nézzük mit rakok össze 1000ből ott.

    Intel® CoreTM i5-520M, 2,40GHz
    500 GB Serial ATA (5400 U/Min)
    6 GB 1066MHz DDR3-SDRAM
    Blu-ray Disc(TM) Player
    39,4 cm LCD, 1920x1080, Kamera
    ATI MobilityRadeon HD5650 1GB

    belefért egy fullhd kijelző az 1366*768 helyett, az 520m processzor a 430m helyett, meg 6 gb ram a 4 helyett.

    nem értem a sony stratégiátt. Írtam is nekik egy panaszlevelet emiatt, persze tudom, h teljesen hasztalan, de nem értem miért nem lehet pl rendelni a magyar centeren keresztül Ausztriából. mondjuk akár előrefizetéssel is. Ez miért nem lenne üzlet a sonynak? Mondjuk a rendeléseket havonta egyszer egy gls vagy dhl futárral áthozatják, nem hiszem, hogy nem éri meg.

    Nekem az a bajom a külföldivel, hogy jó lenne az áfát visszaigényelni, mert cégnek lesz, de akkor 280e helyett 224 lesz az ára az eb2z1e gépnek.

    nézzük mit vehetek kintről ennyiért. ez 803 euro

    Intel® CoreTM i5-450M, 2,40GHz
    500 GB Serial ATA (5400 U/Min)
    4 GB 1066MHz DDR3-SDRAM
    DVD Laufwerk
    39,4 cm LCD, 1366x768 + Kamera
    ATI MobilityRadeon HD5650 1GB

    lemondok a számomra felesleges bluerayről, belerakok egyel gyorsabb processzort, és ráfizetek 6.500 forintot...

    az a fránya magyar billentyűzet.

    megvárom a következő magyarországi vaio szériát, és ha abban sem lesz egy normális i5 processzoros, hd5650 vidkaris vaio normális áron felesleges 50 euros blureay nélkül, akkor beújítok külföldről. billentyűzet ide, vagy oda...

Új hozzászólás Aktív témák