Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sidius

    tag

    válasz GáborG #2782 üzenetére

    A görgetés természetesen csak szoftveres úton oldható meg. sok féle touchpad-van, de legegyszerűbb 2 csoportba osztani őket multitouch-os, vagy nem multitouchos, mind2-n megoldható a görgetés, mert a legtöbb szoftver (vaio-é is) a touchpad jobb szélét el tudja szeparálni és görgetésre használni. Ha arra a görgetésre gondolsz, hogy két ujjal görgőzöl, az is megy, mert adatlap szerint multitouchos az eb1e1e is, de akkor mondjuk leszeded pl. az Acer vmeik új gépének alps driverét, ahol azt irjak hogy ugy is lehet gorgozni és azzal használod. Én személy szerint a toshiba kis 11"-os gépének a touchpad driverét használom, mert azon nem fagy meg a töltőanimáció, de én a pad jobb szélét használom görgőzésre.

    Sípolásról annyit, hogy minden alaplapnak van hangja, meg leginkább a tápnak. Akármilyen gépet fogsz venni sípolni fog, csak az egyik erősebben a másik pedig nem annyira. Mondjuk nem tudom, hogy az asusod mennyire sípolt, hogy szervizbe kellett vinni, de én pl. sajátomat alig hallom, viszont van sípolás és ez teljesen normális. Asztali gép is sípol ám rendesen, csak a hangosabb hűtés miatt nem hallod.

Új hozzászólás Aktív témák