Hirdetés

Hozzászólok Aktív témák

• Beetlejuice

tag

Csak a topic elenkitese celjabol... vettem egy Sony Vaio P11Z-t a 15 colos VPCEB1Z1E melle, ami a mai napig is tokeletesen teszi a dolgat. Ez egy 60 dekas netbook atom procival, 1600x768-as felbontassal, es a kisebb akksival (3 ora). Hordozhato gepnek kivalo, elfer szinte zsebben is, van benne beepitett HSDPA modem, es nagyon jo billentyuzete is van. Lenyegileg ez az elso gepem, ami kielegiti azt az igenyt, hogy mindig nalam van, es szinte eszre sem veszem. Vettem egy 24 centi szeles Hedgren valltaskat, es senkinek nem jutna eszebe, ha latna, hogy a brifkomon kivul egy notebook is van nalam (toltojevel egyutt).

Termesztesen a meret kompromisszumokkal jar, es semmikeppen nem ajanlanam fo gepnek. Mind a kijelzo, mind a billentyuzet nagyon pici, bar iszonyat jo minosegu, es a gep sem egy sebessege bajnoka. Ezzel egyutt mar tobb powerpointos melot is meg tudtam rajta csinalni menet kozben, es egy friss XP install, illetve nemi tweakeles utan teljes kepernyon viszi a 720p-s HD filmeket zoccenes nelkul.

Valaki kerdezett itt a topikon az EB szeriarol, en nem olyan regen mar megirtam a tapasztalataimat, de ha van konkret kerdes szivesen valaszolok. Osszesegeben: gyors, halk, stabil, massziv, de kicsit 'occso, kopogos' muanyag kinezet, es eleg rovid akksi ido jellemzik. Nekem eddig 0 panaszom van ra, es pont azt kaptam, amire szamitottam.

Hozzászólok Aktív témák

Hirdetés