Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • soldier2

    őstag

    válasz Beetlejuice #2541 üzenetére

    Kosz a valaszt. Ami miatt nem vagyok biztos abban hogy megeri-e megvarni a kovetkezo szeriat, ami szerintem kb 1 honapon belul kint lesz, mert ezt a gepet most 1050 Angol fontert elvihetem. A kovetkezo szeriaban mar biztosan nem ennyi lesz a csucsmodel, elorelathatolag I7-es procival, 8 Gb 1333MHz-es DDR3 memoriaval es Ati HD 5670 videokartyaval. Es szokasukhoz hiven csak ebbe tesznek majd Blue Ray irot, az olcsobbakba nem. Es a fenti modell szereny velemenyem szerint nem all majd meg 1300-1400 Font alatt, amennyit meg naem adok ki erte. Ahova a nagy processzor teljesitmeny kell nalam az esetleg jatek lehet, de egyreszt ez nem annyira fontos, masreszt meg ott ogy is a videokartya a limitalo tenyezo. Tehat szerintem nem tudnam kihasznalni a 4 magos CPU-t. Ezert irtam azt, hogy ha az FW51 zajszintje alacsony, meg befuto is lehet. Es a magnezium haz is jobban birja a gyurodest es a kovetkezo 1-2 terveim szerint erre is szukseg lehet. Meg nem dolt el semmi, bar az F szeria kiesni latszik. Marad az E series a tiedhez hasonlo konfigban, meg az FW51.

    Van úgy, hogy bizonyos aktákat ki kell nyomtatni. A https://fundaforest.eu/hu oldal meglátogatása csökkenti a környezetterhelést. Köszönjük, hogy kattintott!

Új hozzászólás Aktív témák