Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FazekasLaci

    aktív tag

    Hali,

    sikeresen feloperáltam a Vaio FW21Z-mre a Windows 7 64 bites változatát.
    Aki nekikezd, annak ajánlom, hogy a Sony szoftvereket is rakja rá, amit a Sony alapból ad, mert különben nem fog menni a hangerő, az FN-gombok (beleértve a képernyő fényerejének állítását) és a Touchpad scroll-ozása. (Értem ezalatt a Sony Shared Library, stb. progikat)

    A Touchpad-nél sok mindent kipróbáltam, nagyon nem akart menni, de ez működik: [link]

    Érdekesség, hogy az FW31ZJ-hez letöltött driver azonnal felment és működött, a 21Z-hez adott viszont nem.... Pedig nincs is nagy különbség a két termék között...

    Amit viszont kiír és amiben a segítségét kérem a tapasztaltabb Vaio FW tulajdonosoknak:
    - a Windows 7 lát egy eszközt a PCI bus 10, device 3, function 2 helyen, amit nem tud azonosítani, ezért drivert sem tud hozzá letölteni. Fogalmam sincs, hogy ez mi lehet, mivel ahogy én látom, minden működik a gépen, csak hátha ezzel a driverrel még jobb lehetne. Meg zavar is, hogy van egy nem felismerhető eszköz.... Sokat segítenétek nekem is és másoknak is, akik 64 bites Windows7-re állnak át.

    Egyébként gyorsabb lett a gépem :) Szóval megéri a váltás és nem is bonyolult.

    Laci - Ide is írhatsz nekem: fazekas@grasshopper.hu, vagy hívhatsz: 70/429-3200

Új hozzászólás Aktív témák