Hirdetés

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

  • MG4 menetpróba

    ma Mindenképpen van fantázia az MG4-ben, az alapfeladatokat olcsón kipipálja, de többet akar nyújtani, mint amire képes.

Új hozzászólás Aktív témák

  • inkab

    aktív tag

    válasz kgergo89 #1957 üzenetére

    Üdv!

    Hasonló notebookom van, mint neked ( VAIO VGN-FW21E ) és én is a win7-en gondolkodom meghagyva a visszatérés lehetőségét is. Érdekelne, hogy hogyan kell így felrakni a win7-et, illetve a tapasztalataid, hogy mi változott a vistához képest, gondolok itt ilyenekre: sebesség, memória-procihasználat, indulás-leállítás, akkumulátor üzemidő, melegedés-hang-ventilátor használat, valamint hogy működik-e minden ugyanúgy (FN+funkcióbillentyűk (brightnes, stb.), S1 gomb, AV gomb, volume gomb, tapipad oldal-scrollozás, Battery Care funkció, van-e ismeretlen eszköz az eszközkezelőben, jah és hogy melyik verziót raktad fel a win7-ből (build, 64 vagy 32 bit), DVD-ről vagy image-ből valahogy? Bocs, ha kicsit sokat kérdeztem, de ezzel dolgozom és biztos szeretnék lenni hogy működni fog…

Új hozzászólás Aktív témák