Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FazekasLaci

    aktív tag

    válasz Csabcsa7 #1702 üzenetére

    Trustedinstaller.exe = Windows modul installer, a Vista szerves része. A Control Panelben, a Windows Update alatt állítsd át, hogy ne legyen automatikus frissítés keresés és install és azonnal megoldódik a probléma.... legalábbis az MS szerint.

    Azért kerreg ennyire, mivel az oprendszerben teljes prioritása van az alkalmazásnak a rendszer stabilitása miatt. Vagyis, ha dolgozik, akkor minden sebességet levesz. Azért az érdekes, hogy nekem kb. 3 hónapja van Vaio 21Z-m és egyáltalán nem kerreg.... Lehet, hogy idővel nálad is elmúlik, ahogy a rendszered beáll.... Állítólag a Vista egy idő után megismeri, mit és hogyan szoktál csinálni, így előre felkészíti a rendszert... Nem tudom, hogyan csinálja, de nekem minden nagyon gyors és jó. Elégedett vagyok mind az oprendszerrel, mind a Vaio-val. Igazából a problémákat arra vezetem vissza, hogy még nem ismerem eléggé egyiket sem. Az XP-t volt idő megtanulni 2001 óta :) - úgyhogy türelem, az MS tudástára nagyon hasznos, érdemes a keresgélést mindig ott keresni.

    Laci - Ide is írhatsz nekem: fazekas@grasshopper.hu, vagy hívhatsz: 70/429-3200

Új hozzászólás Aktív témák