Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FazekasLaci

    aktív tag

    Örömteli bejelentésem van a Vaio 21Z tulajdonosoknak :)

    Sikerült megoldanom, hogy az ATI-ban ne csak 800x600, 1024x, meg 1920x1020 pixeles felbontás legyen (ez játékoknál különösen idegesítő lehet, ahol a teljesítmény a felbontással arányosan változik...).

    A megoldást itt találtam:
    http://onuralpsoner.wordpress.com/2009/01/01/quick-fix-to-sony-vaio-vgn-fw21z-resolution-problems/ [link]

    Én a következőt csináltam:
    - Ati oldaláról letöltöttem a legfrissebb Catalyst-et a kártyához és kicsomagoltam külön könyvtárba
    - letöltöttem a modder szoftvert, telepítettem, majd rákerestettem vele a Catalyst telepítő könyvtárára.
    - uninstalláltam az Ati Catalyst-et a Vezérlőpult Programok eltávolítása alatt
    - telepítettem a legújabb Catalystet és minden megy :) Már 1440x900, stb felbontást is tud...

    Ha nem szeded le a korábbi ATI Catalyst-et, nem fog frissülni.

    Szuper jól megy, különösen hasznos többmonitoros üzemmódoknál.
    A jól olvasható betűkért érdemes leszedni a Microsoft ClearType tuningszoftverét is az MS oldaláról. :)

    Most nagyon boldog vagyok és belevetem magam az állandó kikapcsolásoknál történő frissítési kényszerébe (akinek ilyenje van, az tudja, milyen idegesítő).

    Szép napot :)

    Laci - Ide is írhatsz nekem: fazekas@grasshopper.hu, vagy hívhatsz: 70/429-3200

Új hozzászólás Aktív témák