Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FazekasLaci

    aktív tag

    válasz Bocsek #1554 üzenetére

    Igen, ilyeneket én is néztem, de már elegem van a rengeteg kütyüből. Egy átalakító bőven jó lenne. A jövő hét végén szerintem belevetem magam a témába, most vizsgaidőszak van....

    Ennyi csatlakozó az összes berendezésünkön nincs, hogy még egy olcsó külső kütyüt elbírjon szerintem:

    TV + DVD házimozirendszerrel + videó + digitális TV-vevő (valami set-top-box, amit a T ad a ketyeréihez) + a noti. Már ott tartok, hogy nincs is ennyi csatlakozó kimenet mindegyiken, amennyit ez kíván. Már most is ott tartok, hogy egyszerre nem lehet felvenni videót és egy másik TV-csatornát nézni digitálisan. A szerelő is alig tudta életre lehelni a sok kábel miatt... Ebbe még egy rendszert beilleszteni pluszban - azt sem tudom már, hova tegyem.

    Nevetséges, hogy a gyártók azt gondolják, mindenkinek már lecserélte a régi jó nagyképernyős CRT-tv-jét RTL-logó beégetős plazmára.... [link]

    A kábeleknél már csak a semmivel nem kompatibilis távirányítóból van több :)
    A Sony telefonom telepítésekor a Vaio megkérdezte, hogy akarom-e a telefonomat távirányítóként használni :D Na, jót nevettem, engedélyeztem, aztán néztem, mint borjú az új kapura, amikor a kurzort a telcsivel mozgattam :) Aztán mondtam, még egy távirányító nem kell....

    Ja, és közben a gyerekek nyaggatnak egy Wii miatt...

    Laci - Ide is írhatsz nekem: fazekas@grasshopper.hu, vagy hívhatsz: 70/429-3200

Új hozzászólás Aktív témák