Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #71988992

    törölt tag

    válasz Bocsek #1362 üzenetére

    Nekem egy Logitech V470 Cordless Laser White egerem van. Amióta megvan...kb. 3 hete azóta én a WIRELESS gombot ki se kapcsoltam VAIO-n, és minden indulásnál rögtön van hangom ha zenét indítok el, ha videót, eleve már a bejelentkező hang is megy... .Illetve telefonra is másolgattam már..., szóval sajnos nem tudom nálad mi lehet a probléma.

    Nekem is lenne kérdésem : Megbízhatóság és teljesítményfigyelőbe mindig lesem éppen mi hajta meg a winyót, hogy az annyira jár, holott csak egy Winamp megy vagy egy Firefox. Na most ki van kapcsolva az indexelés, rendszervisszaállítás és az automata töredezettségmentesítés + a Sony media akármit azt letöröltem.Elméletileg ezek ha be vannak kapcsolva akkor kerreghet a winyó, mert fogja magát és elkezd cselekedni a Vista automatán.Ezek kikapcsolása ellenére is szinte minden nap (minden bekapcsolás után) megy a winyó ezerrel vagy 15-20 percet,meg olyanokat is csinál hogy CPU-t 99%-ig is használja és akkor ugy meghal a gép, hogy még egy kisidőre a Firefox is kiakad.Megnéztem lpksetup.exe illetve WER Windows Report Queue valamik írnak a winyóra kegyetlenül azaz a Temp mappába log és hdmp fájlokat, és az lpk az minden nap az aznapi dátummal ellátott log-okba ír. Valaki nem tudja mik ezek az alkalmazások, amiket így a rendszer futtat, vagy hogy ezek mi célt szolgálnak, fontosak-e és hogy ki lehet e őket valahogy kapcsolni?
    Előre is köszi !

Új hozzászólás Aktív témák