Hirdetés

Aktív témák

  • flaxter

    újonc

    Sziasztok :) Tök jó ez az oldal,és kultúráltak is a hozzászólások.Nekem furcsa problémám adódott 5 éve :) Elvették a jogsimat másfél évre.(Hogy miért az most mindegy is)Most vagyok ott,hogy lassan lerakom újra,illetve nemsokára meglesz.130.000-ft-omba fáj,de természetesen tisztába vagyok vele,hogy az én hibámból.Vidéken élek.Alig várom,hogy már meglegyen újra!!!!Amúgy nem friss jogsim volt,"anno" 98-ban doktoráltam belőle :) Nemsokkal miután elvették a "papirosomat" 2007-ben családunk vett egy vadiúj Skoda Fabia 1.4 Ambiente felszereltségű kis fekete autót hitelre,de lényeg-a lényeg ketten maradtunk itthon anyámmal,Neki sosem volt jogsija,nekem meg épp elvették,tesóm elköltözött és az autó itthon maradt egymagában a garázsba,szépen bezárva :)Csupán sógorom hajtott bele közben 3984 kilómétert az 5 év alatt.Én néha beindítottam álló helyében a garázsban,az akksija már 2x teljesen lemerült,de feltöltve egyből indítja az autót.A gumikra figyeltem,hogy megfelelő nyomás legyen benne,időnként lemostam,és teljesen makulátlan állapotban van a kis gép,még az illata is vadonatúj :) Néha hozattam bele pár liter benyát,és azzal melegítgettem a mocit.Semmi olajfolt,semmi karcolás,szakadás stb nincs a kocsin.Szeretnék érdeklődni mivel még új autóm nem volt soha,hogy nem-e tett benne kárt a sok állás?Ha igen akkor milyen kárt?Mit ellenőrizzek,illetve cseréljek amint újra vezethetek?Olajat gondolom helyből le kell cserélni.Köszönöm válaszotokat :) Mindenkinek minden jót :) Csáó :)

Aktív témák