2019. augusztus 18., vasárnap

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Serviio

(#728) lkristóf válasza falco1 (#689) üzenetére

lkristóf
(aktív tag)

Szia én is ezzel a módszerrel próbálkoztam, Sony Bravia KDL-32EX520 TV -n. Laptop képernyőjét próbáltam megosztani, több kevesebb sikerrel. 1366x768 felbontást akartam streamelni, ami sikerült is részben de becsíkozza a képet, ha viszont 800x600 -ra vettem a felbontást úgy már sikerült csak úgy ugyebár eléggé rossz a minőség. Ez a laptop felbontás már nagy lehet a programnak vagy mi lehet a gond?

Más:
A Serviio -val meg majdhogynem tökéletesen működik a filmnézés annyi a probléma, hogy ha újraindítom a gépet vagy kilépek a programból és visszalépek akkor már nem működik, a TV -n már nem látom a szervert. Újratelepítéssel megoldódik a probléma, nem vészes fél perc se kell és feltelepül csak kicsit idegesítő. A feliratokat nekem nem hozza be alapból a tv ezért van a programban ilyen lehetőség, hogy "burned-in subtitle" az rá is rakja a feliratot, de elég sok filmet még jobban széles vásznúbbá teszi, ezért ezt a lehetőséget sajnos hanyagolom. Eddig ez a legjobb program ami így képes lejátszani a filmeket. Egyébként ez a TV nem is támogatja az mkv -t de így Serviio -val lejátsza (Full HD -t is), pendrive -ról nem.

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Serviio
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.