Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • paperboy01

    csendes tag

    Sziasztok,

    egy DNS-320LW-re tettem fel a serviio-t és valahogy nem működik. azt irtatok, hogy nem kell az allshare, a TVben nincs is semmi eszköz beállitva, legalabbis nem listazza ki. megis, mikor a forrast kivalasztom, akkor Allshare Serviio mediacenter a forras neve amit nem ertek, hogy miert. A mukodese sem olyan, mint amit irtok, allandoan a lefagy, most epp elfelejtette a beallitott utvonalakat a configurator es nem engedi ujra elmenteni, mert error-t ir a mentesre. egyaltalan nem lett gyorsabb a rendszer, sot. A NAs azota folyamatosan megy, nem tudom mit frissit vagy mit csinal, de zavar, mert nem kellene mennie állandoan (a vinyok is porognek folyamatosan) Van a neten olyan leiras, ami a NAS-on levo Serviio beallitasat irja le (es nem a telepitest, mert azt sikerult feltenni) erdekelne, hogy lehet a TV-t es NAS-t ugy beallitani, hogy ha pl látni akarom a videoim, akkor kényelmesen mukodjon, ne kelljen vegiglepegetni az osszes mappaban és megadni a mappakat, hanem talalja meg és listazza ki a videoim, koszi szepen! ha a movies-ra megyek nem tala semmit, sajnos ugy erzem, minden logikus beallitast megcsinaltam.

    Koszonom szepen!

    Tamas

Új hozzászólás Aktív témák