Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Grey

    tag

    válasz #57764352 #1 üzenetére

    Kemény fába vágtad a fejszédet.Nekem 6 év füstölgés után csak a legradikálisabb módszerrel és rengeteg akaraterővel sikerült leszoknom többszöri próbálkozásra.Radikális alatt értem azt,hogy egyik napról a másikra tettem le a cigit és nem szoktam rá hejette semmi másra mint pl.:zabálás,rágózás,szotyi:D,nem sokkoltattam magam árammal és nem tapaszoztam..A lényeg,hogy döntsd el,hogy most itt a vége és nem nyúlsz többé hozzá.Ha döntöttél és letetted a cigit ,akkor ''csak'' ki kell tartanod a döntésed mellett.Egy slukkot se szívj bele,mert onnan borul az egész!Nekem kb.2-3 hét volt elég húzós.Nemis annyira a nikotin hiányzik ilyenkor,hanem az a SZOKÁS és ''rítus'' ami ezzel járt.De ez is csak egy szokás:D
    Azóta havi szinten 12-15K-val több jut bármi másra amit szeretek/szeretnék.Pozitív mellékhatásként még:nött az önbecsülésem,az önbizalmam,nyitottabb és őszintébb lettem az emberekkel,könnyebben vállalom fel magam és egy rakás gátlásomtól megszabadultam.Nekem ez nagyon nagy lépés volt és rengeteg erőt adott,hogy tovább csiszoljam magam.Úgy voltam vele,ha ez sikerül,akkor bármi sikerülhet.Hát sikerült:D

Új hozzászólás Aktív témák