Hirdetés

Aktív témák

  • mikroba01234

    újonc

    Kedves fórumtársak!

    Teljesen új vagyok, nem vagyok biztos abban sem, hogy jó helyen kérek segítséget, ha esetleg rossz helyen nyitottam témát, elnézést érte. Pár évvel ezelőtt már egyszer kértem itt segítséget, sikerült is megoldani a problémát, de azóta is IT-analfabéta maradtam, így megint egy kis segítséget kérnék.

    A problémám, hogy nem működik rendesen az adblock plus. Firefox-ot használok. Régebben elég volt csak hozzáadni, frissíteni és működött is, nem kellett semmit állítgatnom. Most újabban hiába frissítem, nem működik 100%-osan. Néhány reklámot eltüntet, de a helyén ilyenek maradnak:

    Van, amit viszont nem tüntet el egyáltalán. A keresések alapján annyit sikerült megértenem, hogy különböző kiegészítőket kell letöltenem, hogy rendesen szűrjön. De hiába kerestem, hogy pontosan miket is kéne, évekkel ezelőtti videókat találtam hozzá, azok meg nem passzolnak a jelenlegihez.

    Abban kérnék segítséget, hogy milyen szűrőket kéne letöltenem, hogy rendesen működjön? De lehetőleg úgy, hogy a java scriptek engedélyezve maradjanak.

    Jelenleg így néz ki az adblock beállításom, ha ez segít:

    A segítségeket előre is nagyon szépen köszönöm, és még egyszer elnézést, ha rossz helyen írok!

Aktív témák