Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • freex

    csendes tag

    Hi!

    Van 1 ''király'' Kingston 512MB-os SD kártyám, ami lehet, hogy csak volt és ezek után már nem is király.
    Szóval eddig tök jól müködött, igaz valamiért csak néhány 10kB/sec sebességgel tudtam másolni rá pc-s kártyaolvasóval. Ma pakoltam fel rá file-okat, igen elcsodálkoztam, hogy az eddigi 60-90kB/sec hely 1.3-1.4MB/sec sebességgel tolta. Az örömöm csak pár percig tartott, amikor beraktam a pda-ba, amellyel eddig kifogástalanul müködött. Pda mondja behelyezéskor: ''Storage Card: Do you want to try to format this storage card to make it readable? This will permanently delete any files on the card''. Mondom dehogyis. Erre nem olvassa, nem is látja. Pc-be vissza, hát ez sem olvassa. Ok, akkor gyerünk format. Pda-ba ismét, most már Yes, format. Erre pda mondja: ''Storage Card: This storage card could not be formatted. Try reinserting the card, or using a different one''. Ok, vissza a pc-be. Lemezkezelő mondja olvashatatlan. Letöltöttem egy rakás progit: PC Inspector smart recovery, Filerecovery SD, Pocket Mechanic, Flash format stb., egyik sem tud mit kezdeni a kártyával. A pda-s progik közül egyik sem látja, a pc meg olvashatatlannak mondja.
    Ötlet?
    Alig pár hete vettem a kártyát használtan, még mondta is a srác, hogy a Kingston az ''A KÁRTYA'', örökélet garancia. Rápattantam a Kingston oldalára, egy szó nincs az örökélet garanciáról.

    Várom a hozzászólásokat, remélem nem kuka lesz a vége a méregdrága cuccnak.

Új hozzászólás Aktív témák