Hirdetés

Aktív témák

  • GD

    őstag

    Üdv!

    Valahol már felvetödött a kérdés, visszalapoztam pár oldalnyit a fórum témákba de már nem látom.. szal bocsi ha már van megoldás a kérdésre..

    Alap probléma:

    NF7-S ugye mint satás és raid-es lap, xp setup-kor nem látja a telepítö a satás vinyót, ha nincs floppy drive és megfelelö floppy lemez akkor felejtös sata vinyóra a Oprendszer telepítés.

    Ugyan van floppy drive-om, de rühellem, mert mindíg is nyügös, lassú, megbízhatatlan dolognak tartottam ,és közel 30 éves adattárolási forma..

    dehát elö kell venni új telepítéskor..sajnos..
    az nLite nevü progi hasznos kis Win telepítökészlet matatónak tünik, ad lehetöséget más driverek beintegrálásába a win készletbe.. csakhogy:
    Ez a telepítés kezdetekor nem töltödik be, hiába integráltam, valszínüleg csak már felállt oprendszer esetén hívatott driveres megoldást javítani..

    nemtudom az sp2 include Xp-s verziókba beleteszik e a silicon sil1xxx akármi drivert, mert még nincs birtokomban, de attól félek erre magasról tojnak Redmontba..

    Kérdés: van e rá vmi használható módszer hogy a floppyt megkerülve belelopjuk a drivert az xp-be?

    (telepítéskor ..F6 más gyártótol származó driver.. persze csak A:-ról :()

  • moonman

    titán

    válasz GD #1 üzenetére

    [L]http://prohardver.hu/rios3_forum.php?mod=40&id=87307&arc=f[/L] #52

Aktív témák