Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • sasa311

    veterán

    Na, essünk neki...
    Igazság szerint vezettem már naplót, de kb 3-4 hónap után feladtam. Akkor megpróbáljuk, hátha életem első blogjával több szerencsém lesz. Legalább lesz mindennek nyoma.

    Szóval hazaténferegtem egy abszolút érdektelen és unalmas nap után. Hihetetlen, hogy állandóan hulla fáradt vagyok délután 4-re. Talán tavaszi fáradtság?
    Micó beteg, felfázott szegénykém. Tegnap meglátogattam, szerintem elmegyek holnap is :B

    Az akvárium elég jól néz ki, az egyik s. histrix 3 vége kifehéredett. Franc tudja miért, a polipok élnek. Biztos megijedt.
    A kalcium-reaktorból túl sok CO2 bukik ki, csinálnom kéne egy visszaforgatást hozzá, de így is hadiállapot van az akvárium körül.
    Ja arról nem is beszélve, hogy a tirpák német az e-bayről 3 napja nem képes elküldeni a számlaszámát, hogy átutalhassam neki a pénzt az új lehabzóért! :(((
    Mind1, hogyha vasárnapig nem ír, akkor megveszek egy másikat.

    gregorik szerint én csak kötözködni járok a PH!-ra... meglássuk

    Elizabeth: Végre győztem én!

    Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

  • sasa311

    veterán

    válasz sasa311 #1 üzenetére

    Na a mai történések szépen, sorjában:
    Először is egész délelőtt ablakot pucoltunk az új házban. Franc esne az összes munkásba, hogy egy kiló vakolatot ken az ablakra, a falra meg alig :(
    Aztán Gyuri mégse jött, pedig jó lett volna dumálni egy kicsit. Na mind1, majd legközelebb. Megrendeltem a T5-öket, meg sziesztáztam is. Végülis eléggé unalmas napom volt. Ja este még átugrottam Fecháékhoz, megnéztem az új lámpáját, és Szter rögtön adott is egy nagy vitorláshalat, hogy ez náluk kinőtte a méretet :) Be is raktam a haverjai közé itthon, had örüljön.
    Hívtak Pásztóra, lehet holnap leugrom, ha tudok. Bár valószínűleg jövő 7vége lesz belőle... Kár, pedig szívesen mennék.

    Mozart!: Az árnyékom hogyan lépjem át?

    [Szerkesztve]

    Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

  • sasa311

    veterán

    válasz sasa311 #2 üzenetére

    Hú ma nagyon elfáradtam, leautóztam pöcsöjpusztára (Pásztó) meg vissza. Nem is írok többet, köszönöm a hallgatóságnak....

    Rómeó&Juliet: Szívből szeretni téged...

    Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

  • sasa311

    veterán

    válasz sasa311 #3 üzenetére

    Hogy pusztulna meg az a &@##&@ német senkiházi!
    E-mailre nem válaszolt, aztán ma látom e-bayen, hogy újra feltette a cuccát, de mostmár buy-it-now áron :((( Hogy az ilyen nem nyelne be keresztbe egy nagy néger méteres kékerest! És amilyen szerencsétlen vagyok, véletlenül neki adtam + feedbacket egy másik vétel helyett, és az e-bay visszaírt, hogy + feedbacket nem lehet visszavonni.....

    ja meg a BKV is forduljol fel! Tök jófej vagyok, védem a környezetet meg minden, nem kocsival megyek be a belvárosba, hanem vonattal. Királyság, a vonat kivételesen ma valami csoda folytán pontos volt! Juppíííí ... persze a 4,6-os az meg nem járt :Y :(((

    jó nap, jó nap mit ne mondjak....

    Jézus Krisztus szupersztár: Csak azt akarom mondani!

    Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

Aktív témák