Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • s4tch

    veterán

    Köszi mindenkinek! :) Örülök, hogy hasonlókat írtok, amire én is gondoltam. Két út van: vagy zsebbe nyúlok és veszek egy tisztes csúcsmasinát (ami lakásfelújítás közepén kissé merész), vagy egy olcsóbb megoldást keresek. A mai kínálat tetejéről igazából 3 lehetőség van: Tablet Z, valamelyik jobb felbontású, négymagos Asus, vagy egy iPad4. Utóbbinak tényleg odaver a kijelzője, kiváló kiegészítők vannak rá, csak arra adta ki a fourfourtwo a remek foci-statisztikai programját :D , de a rendszer zártságával nehezen tudnék megbarátkozni. A droidot ismerem, a nyitott bootloaderű 10.1-gyel jól boldogultam, csak az ár a kérdés. Illetve ott vannak a kínaiak ócsóé', azokat nagyon körbe kellene járni, és kifogni egy olyan típust, ami mögött áll némi xda-s tömeg. Erre a vonalra még nem nagyon feküdtem rá, remélem, előbújik valami érdekes masina a tömegből. P7500-at is vehetnék újra, ismerem, bevált, jó, de ha egy mód van rá, inkább kipróbálnék valami mást. A Tab 7.7-et néztem még (amoled, fém ház, hmm), de egyrészt qrvadrága használtan is, másrészt méretben kicsi; azért az ebayes 300 eurós árért, amennyiért fut, már komolyabb dolgokat lehet találni.

Új hozzászólás Aktív témák