Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Novver

    senior tag

    Szintén sikerült a frissítés úgy, hogy soha nem rootoltam a tabomat, most volt az alkalom hogy megtanultam mindent evvel kapcsolatban. 3.2 rootolása, efs mappa lementése, (ezt érdemes visszarakni most amúgy? Vagy lehet maradt az imei?)
    Odinos mókolás az olasz firmware-el, persze a factory resetek megvoltak, aztán cwm touch flash és reroot az újjal.
    Nagyon pöpec, eddig egyetlen problémába ütköztem csak, mégpedig hogy átböngésztem a beállításokat, és az adathasználat bebugolt, vagy hát nem is tudom, ugyanis folyamatosan dob értesítést " folyamatban" címszóval ami ha be van állítva, ha nem felugrik. Erre valami ötlet? Google nem volt a barátom sem magyarul, sem angolul, sem oroszul sem olaszul sem franciául nem találtam megoldást :-) előre is köszi, és mycso, maximális tiszteletem az írásért, ha a bajcsy kórház környékén jársz, vendégem vagy egy általad preferált drinkre :-)

    Közben itt egy mobilos kép (nem a legjobb, de rajta van a probléma) mivel screent nem tudtam csinálni a felugró ablakról :-)
    http://imgur.com/JrIl9

    [ Szerkesztve ]

    Life is a game... The game is my life!

Új hozzászólás Aktív témák