Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • Laraxior

    titán

    válasz Gizmo94 #15797 üzenetére

    20 percet vártam mire odajött egy ficsúr..ő is csak azért mert megszólalt a sipoló, két suttyó nyomogatta ott a telokat. Mellette van a fényképes pult ott mondták hogy majd jön a telos srác várjak ( bár nem tudom hogy honnan tudja hogy én oda várok..nah mindegy.)
    20 perc után odakóvájgott egy ficsúr mondtam neki mit szeretnék, mielőtt bármit mondhattam volna már be is darálta a gépbe. mondom ki is szeretném próbálni. :D
    tényleg 200k volt a táskámban :DDD bár persze ő ezt nem tudta, még úgy nézett rám amikor odajött hogy ez meg mit akar itt. (tudni kell hogy bevásárlóközpontban van a MM, és az öltözködési stílusom kimerül abban, hogy mit találok az ágy mellé odahajigálva cuccot, aznap reggel -meló után mentem megvenni- fekete cipő,fehér zokni,piros rövidnaci, és kék polóban toltam ;] :D ) Biztos valami hajléktalannak nézett :D
    mindegy, végülis olyan fasza volt a hozzáállás hogy jobbnak láttam ha pattanok a kasszához.

    "Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

Aktív témák