Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Angel2014

    addikt

    válasz Viktor0610 #5511 üzenetére

    Szia ha már off lehet hasznos is amit jó tudni.

    Behívtak kihallgatásra a nyomozók Vasárnap időpontra. Mint kiderült egy ismerős fiához került az ügy.

    Csalás a vád. Ügyészség és peres eljárás veszi majd kezdetét. De lesz előtte egy békéltető ülés vagy micsoda lesz, és ha elismeri és hajlandó kártalanítani akkor megszűnik az ügy, vagy az ügy kimenetelét enyhíti.

    Megtörtént a feljelentés és a kihallgatás és a jegyző könyvel felmentem a Yettelbe ahol elküldtem az iratokat.
    Írtam, hogy több évtizedes ügyfelük vagyok és anyu betegségénél fogva szükségem van telefonra az életmentő beavatkozások miatt másrészt csatolom az adásvételit, a rendőrségi feljelentést.

    Így kértem hogy akár méltányosságból is oldják fel a korlátozást. De mivel már igazoltan én lettem a telefon tulajdonosa írják is át a nevemre és a garancia jegyet is postázzák ki részemre.

    A recepción dolgozók is megerősítettek, hogy a kérésem alapos és volt már hasonló ügy is náluk.
    Hiszen attól még hogy valaki megvette jogában áll eladni , átadni és elajándékozni a telefont.
    És ha ezt bizonyítani tudom amit most meg is tettem lehet majd át fogják írni a nevemre és feloldják a korlátozást is.

    Ezt most jogászok fogják vizsgálni.

    Az biztos, hogy ha fel is oldják akkor is visszakérem a pénz egy részét majd a 3. féltől aki eladta nekem hiszen ebben az időben csak részlegesen tudtam használni a telefont.

    Szerintetek?

    [ Szerkesztve ]

    Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

Új hozzászólás Aktív témák