Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gery D.

    senior tag

    válasz Sensut #12477 üzenetére

    Még nem jártál sok pályán szerintem. A Lőtéren, Techniques-on, Végállomáson, meg sorolhatnám.

    Kelet-Pripyat-ra Akim küldetése után tudsz menni, akinek össze kell gyűjteni a cuccokat. A Mocsárban kell találkozni Shadowman-nal, azt hiszem így hívják. Ő adja a küldetést, hogy szerezd meg az Árnyékkockát.
    Egyébként a végigjátszás valóban félbeszakad a Generátorok előtt azt hiszem. Az már nincs benne.Grimwald Youtube videójának végigjátszása valamivel tovább nyúlik, de az is megszakad. Múltkor eszembe jutott, hogy Yantar-ban kapsz meg egy fő információt, ami a Halott Városba vezet sok-sok pályán át. Azt most nem lövöm le, hogy kitől. Mellesleg a Generátoroktól elvileg már nem vagy messze. Warlab-ban (Hadi Laboratórium) nem tudom, beszéltél-e a Proffal és hogy Viktor Hologramot elkísérted oda a Felderítetlen Földről. Ha nem, ez még szép küzdelem lesz. :) Te most jársz a Régi Falunál, vagy Elveszett Falu, nem tudom én hogy fordítottam, mert két megnevezése is van az angol verzióban, Lost Village, meg Old Village. Olykor az elsőt, olykor a másodikat használja. Egyszóval, még van hátra. :)

    Good Hunting Stalker! :)

    Update. A Level0 után jön majd a Collector (Level1), majd a Desolation (Level2)... :)
    Ezzel elmondtam mindent. :)

    [ Szerkesztve ]

    Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

Új hozzászólás Aktív témák