Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • emre

    veterán

    Továbbra is teccik az INFERNO mod :C
    Egy kis élménybeszámoló:

    Nem tudom kinek mi a bejövős, de ultra brutál mennyiségű zombi, snork, kutya stb tud meglepni teljesen valószínűtlen helyeken. Viszont kevesebb sebzés elég a kilövésükhoz.
    Ez főleg a vérszívókra és a snorkokra vonatkozik. A zombik továbbra is keljfeljancsit jáccanak.
    A vintar az svd-ket megszégyenítően pontos, csak ultra távolságra kell jobb csúzli.
    A barban megjelentek a zsoldos szabad csapatok, és néha csak heveny közelharc után lehet lejutni a csaposhoz. A bar elötti utat már nem csak a kutyák állják el, ill. támadják, hanem mindenféle förmedvény.

    A zombik tök érdekes dolgokat tudnak produkálni. Pl. X18 után felmentem a tetőgerendákra hogy kedvemre katonákra vadásszak. Tudjátok itt mondja a füledre Sidorovics, hogy menekülj a déli úton, mert körülvettek a katonák....
    Na én nem futottam el hanem felmásztam a bejárat feletti gerendákra mire odaértek a katonák. Szerintem jól is tettem, mert nem sokkal utána megjelent 1-2 törp, toppantós akármi, meg néhány helyi zombi. Csak azt nem tudom hogy jöttek fel utánam, mert egyszer csak ott termett mellettem. (képen csak kinagyítva látható) Győztem levadászni mindet, de addigra már a katonák többségét ezek elintézték.

    A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

Új hozzászólás Aktív témák