Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Brent

    aktív tag

    Ha nagy hordákat akartok látni akkor próbáljátok ki az Inferno modot , rosszabb mint az OL, de ebben az egyben jobb, hogy "pörögnek" az események és nem laposodik el a játékmenet! Szal ilyenek hogy: támadják a mercesek a duty bázist , félig kiírtják, rá félórára a banditák támadnak be garbage felől...dutynak vége..kihal a bázis szószerint :D Aztán lassan-lassan elkezd újra benépesülni...
    Meg Garbage közepén a hangárnál bespawnol a blowout 8 snorkot meg patkányokat...
    Ez a nagy élet jó az Infernoban ... másban mindenben jobb az OL

    A garbagehez is van egy storym de olyan kemény hogy nem fogjátok elhinni! Ugye úgy nézki a hangár, hogy kintről van két őr meg bent is két őr és általában egy stalker ül a tábortűznél...

    Nah éppen a hangárból mentem kifelé, már majdnem kiértem, láttam az egyik kinti őrt hátulról konkrétan a baloldalit ! Ugye a snork úgy támad, hogy kilesi az áldozatát és ráugrik, majd amikor földetér bukfencezik/ vagy dob egy szaltót ! Nah mármost ezt a baloldali kintlévő rookie stalkert úgy ölte meg egy snork, hogy lesből -ráugrott, olyan erősen megragadta, hogy egyszerűen bukfencezett a stalkerrel a levegőben majd elhajította vagy 3 méterre :Y :Y nem hittem a szememnek ! A stalker természetesen holtan vágódott a földhöz ! De nagyon durva kivégzés volt , azóta se láttam más modban ilyet és abban is csak ott!

Új hozzászólás Aktív témák