Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Habugi

    addikt

    válasz cheatergs #6279 üzenetére

    Emlékeim szerint a történet annyi, hogy találkozol a Contactal, elmondja az irgum burgum tárgyát és hogy sietni kell mert jön egy kitörés, jön egy animáció a megvadult állatokkal (ők az erősítés.. :D ).

    Utána ne várj a Contacttól semmit, mert elborult az agya és árkon bokron keresztül támadja meg a bázist, nem mellesleg invulnerability üzemmódban.

    Amint a bevezető híd felét eléred, elindul egy timer, mennyi van vissza a kitörésből (kvázi ez a pillanat indítja h egyáltalán legyen). Nincs más dolga (és kb lehetősége sem..) az embernek, mint a HQ épületbe rohanjon eszeveszett módon.
    A Contact is ott lesz, illetve a HQ vezetője is, és/vagy annak jól felszerelt hullája, őt kell lootolni az "ébredés" után, kész a küldetés. Korábban aligha tudod kinyírni, mivel a játék korábbi fázisaiban nincs itt jelen, legalábbis én így emlékszem csak mert hozzád hasonlóan magam is "beköszöntem" a srácokhoz. ;]

    Idegesített hogy kaptam tőlük az ívet viszonylag nagy távolságból is, bázison kívül mászkálva, szóval martam rajtuk egy felebarátit, csak annyit hogy relatíve nyugi legyen, igaz nem írtottam ki mindet.

    Aztán ha nálad mégse lenne ott nevezett épületben a HQ parancsnok, sem amikor befutsz, se ébredés után se a hullája.., élj a szerrel: [link]

    Ez a mentés a híd elejétől indul, a Contact bossmodeban már belelé van félúton de a kitörés triggerét még nem léptem át/indítottam el (lootoltam :P :B ).

    [ Szerkesztve ]

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Új hozzászólás Aktív témák