Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hubai1979

    őstag

    válasz Dhampir #5940 üzenetére

    Hát válaszolok egyszerűen,2011-ben még erősnek számitot a gépem de most már aligha,a fallout 3 nyomom egy pár jó modal.Valahogy most nincsen kedvem stalkerezni,pedik majdnem mindenap egy órát aval töltök hogy modok után kutatok,de nem sok sikerel.Az igaság az hogy van egy pár új dolog de nem nagyon jönek be,új területek elég gyengén kidolgozva,fegyverek csúnyák,akkor ez az elbaszot dolog hogy egy lövés a hajlékos banditától és orra bukás rögtön,Nagyon rászoktak erre a baromságra,na majd valamkor jön úgy is a stalker 2 majd lesz mivel újból játszani,de adig úgy is előszedem a régi dolgokat.Van egy pár mod amit még nem játszotam végig,azt olvastam valahól hogy a franciák készítetek egy javítást az sgm2.2 höz és avval végig lehet tólni az egészet gond nélkűl.

    Nyomtam én a Lost Alphát is de bele untam, az a hatalmas terület, kikészűltem tőle,legaláb lenne valami kitalálva a sok kobórlásra egy vezető aki pénzért át visz a másik területre vagy valami hasonló dolog.ez a gyors utazásos dolog nem jött be előbb utóbb össze omlot tőle a játék,utána már visza sem lehetet tölteni a mentéseket úgy hogy abba maradt.

    Na eleget zagyváltam. :D :D :D :D

    [ Szerkesztve ]

    Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

Új hozzászólás Aktív témák